Tarneviiside valik

Meie pakume valikud ja sina otsustad.

Logistriku Tarneviiside valik on lihtsasti rakendatav ja ääretult mugav tehnoloogia otsustamaks, millise veoettevõtte abil saadetis soovitud sihtkohta toimetada.

Tarneviiside valik avaneb kaardil.

Meie Tarneviiside valik kuvab kõik saadetise toimetamise alternatiivid ühes ülevaatlikus maakaardi vaates. Kuvame uksest-ukseni kullerteenuse (kaubaauto ikooni) asetatuna kaardil sihtkoha aadressile. Lisaks on näha kõik pakiautomaadid ja pakipunktid vastavalt nende tegelikule paiknemisele sihtkoha ümbruses. Viimased on välja kuvatud ainult siis, kui saadetis oma mõõtmetelt ikka mahub pakiautomaati. Vajutus ikoonile (kaubaauto või pakiautomaat) avab ülevaate erinevate variantide ja tarnetingimuste loeteluga või konkreetse tarneviisi tingimuste detailidega, kus sobivuse korral võimalik kohe ka vastav tarneviis valida.
Kasutaja jaoks on kõik intuitiivne ja väga lihtne! Meie Tarneviiside valiku kaardil on korraga kuvatud kõik erinevad vedajad ja pakiautomaadid samaaegselt. Filtreerimist võimaldavad funktsioonid jätavad kaardile alles vaid need transpordi valikud, mis vahetult kattuvad soovitud ootustega. Väga mugav, tõhus ja absoluutne - kõik vedajad, pakiautomaadid ja pakipunktid, juba Logistriku olemasolevad veopartnerid kui ka hiljem lisanduvad, on teie jaoks kohe kasutamiseks olemas!

E-poe transpordilahendus, mis vaid mõne kerge pingutuse kaugusel.

Nüüd saate muretult ehitada ägedaid rakendusi, kus tarne ja transpordiga seotud küsimused ei vaja omaette suurt leiutamist. Logistriku Tarneviiside valik on teie jaoks saadaval kergesti integreeritava kaarditeenusena, mis teie tarkvara mõne koodirea abil on Logistriku API kaudu väljakutsutav. Enamlevinud veebilehe platvormide kasutajatel on elu veelgi lihtsam. Laadides alla vastava platvormi pistikprogrammi (plugin) on dünaamiline ning ajas järjest rohkem erinevaid tarneviise pakkuv transpordi lahendus teie ja teie klientide jaoks kasutamiseks olemas.