E-pood

Üks plugin - kõik vedajad, pakiautomaadid ja pakipunktid!

Logistrik on tellijaid ja vedajaid ühendav ökosüsteem, mille põhiteenus on dünaamiline ja automatiseeritud transpordilahendus. Ühe liidestusega on teie või teie klientide protsessidesse integreeritud automatiseeritud veoteenuse tellimise, haldamise ja kvaliteedi kontrollimise lahendus.

Teie käsutuses saab olema kogu veoteenust pakkuvate ettevõtete võrgustik, mis ajas kenasti kasvab.

Peale konto registreerimist ja tingimustega nõustumist ongi valmidus transporti tellida lahendatud - vaja on ainult igakordselt tarneviiside valikust endale sobivaim leida ning vedu tellida.

Kuidas see töötab
  • 1

    Integreerides Logistriku pistikprogrammi abil e-poe protsessidesse ning registreerides ennast Logistriku kliendiks, hakkab veoteenuseid automatiseeritult vahendama Logistrik.

  • 2

    E-poe ostu vormistamise faasis valib klient, tema lähteandmetest tulenevalt, kuvatud tarneviisidest sobivaima; tasub selle eest (või teeb seda e-pood tema eest); vedu initsialiseeritakse ning vedaja tarnib saadetise.

  • 3

    E-pood ja klient saavad info, kas tarne toimus lubatud tingimustel ning kliendil on otse Logistriku kaudu võimalus vedajale veo eest hinnang anda või pretensioon esitada.

Pakutavad teenused

Erinevalt senisest praktikast, kus kliendile pakutakse valikuvõimalust veoettevõtete vahel, annab Logistrik kliendi soovidest lähtuvad lõplikud tarneviiside valikud.
Vedude haldus võimaldab ühtses vaates hallata tellitud vedusid: jälgida töösolevate vedude kulgu ning näha varasemate vedude ajalugu. Kvaliteedikontrolli funktsionaalsus annab ülevaate tarneviiside valiku käigus antud tarnelubaduste (tarneaeg ja hind) täitmise kohta ehk Logistrik on vahend sekkumaks ja kontrollimaks vedude toimumise protsessi.
Kvaliteedikontrolli tulemusena kuvatakse välja ebaõnnestunud või osaliselt ebaõnnestunud veod, millede kohta saab esitada pretensioone (vajadusel ka reklamatsioone) ning mida on ühtses vaates mugav süsteemselt hallata.
Logistriku ökosüsteemi on kaasatud kõik pakiautomaadid ning enamus veoettevõtteid, kellele lisaks on võimalik lihtsalt ja mugavalt kaasata ka teie personaalseid allhankijad. Logistrik oskab neid koos oma vedajatega ühtses tarneviiside valiku vaates välja kuvada ning annab seejuures vedude halduses ühtse ülevaate saadud veoteenuse kvaliteedist.
Logistriku abiga on võimalik vedajate varasema statistika põhjal suunata vedusid just neile vedajatele, kellel on võimekust õigeaegselt kohale toimetada ning vältida neid, kellel võib raskusi tekkida. Lisaks on võimalik suunata tarneid vastavalt vajadusele soovitud tarneviisile: näiteks ainult pakiautomaatidesse või kiirkullerile.
Logistriku funktsionaalsuse saab lihtsalt integreerida nii teie kui teie klientide protsessidesse. Infovahetuse saame korraldada kas API või e-posti kaudu.
Logistrikus saab eraldi määratleda, kes transporditeenuse valib ning selle eest tasub - kas teie või teie klient. Võimalik veoteenuse eest tasumist kliendiga soovitud proportsioonis jagada või pakkuda mõnda tarneliiki talle tasuta.

Lae alla, paigalda ja nii lihtne see ongi - lahendus on kohe töövalmis!

Veel platvorme