Protsessitarkvarad

Automatiseeritud transpordilahendus
teenustevalikusse!

Logistrik on tellijaid ja vedajaid ühendav ökosüsteem, mille põhiteenus on dünaamiline ja automatiseeritud transpordilahendus. Integreerudes Logistrikuga saate oma teenuseportfelli automatiseeritud vedude tellimise, haldamise ja kvaliteedi kontrollimise lahenduse.

Teie käsutuses saab olema kogu veoteenust pakkuvate ettevõtete võrgustik, mis ajas kenasti kasvab.

 • 1

  Ostu- või müügitellimuse järgselt genereerib Logistrik automaatselt ka tarneviiside valiku, kust on kasutajal mugav kohe ka transporditeenus tellida.

 • 2

  Viimane transpordikokkulepe!

  Logistrikuga liitumine jääb teie ja teie klientide viimaseks transpordikokkuleppeks. Vedajate otsimise, hindade kooskõlastamise, vastutusega kvaliteedi eest, arveldamisega ja muu sarnasega enam tegelema ei pea - kõige sellega tegeleb automaatselt Logistrik.

 • 3

  Viimane integratsioon!

  Liidestudes Logistrikuga, ei pea teie ega teie kliendid tulevikus enam ühegi vedajaga integreeruma ega ka liidestusi ülal pidama - selle tehnilise töö teeb ära Logistrik.

Pakutavad teenused

Erinevalt senisest praktikast, kus kliendile pakutakse valikuvõimalust veoettevõtete vahel, annab Logistrik kliendi soovidest lähtuvad lõplikud tarneviiside valikud.
Vedude haldus võimaldab ühtses vaates hallata tellitud vedusid: jälgida töösolevate vedude kulgu ning näha varasemate vedude ajalugu. Kvaliteedikontrolli funktsionaalsus annab ülevaate tarneviiside valiku käigus antud tarnelubaduste (tarneaeg ja hind) täitmise kohta ehk Logistrik on vahend sekkumaks ja kontrollimaks vedude toimumise protsessi.
Kvaliteedikontrolli tulemusena kuvatakse välja ebaõnnestunud või osaliselt ebaõnnestunud veod, millede kohta saab esitada pretensioone (vajadusel ka reklamatsioone) ning mida on ühtses vaates mugav süsteemselt hallata.
Logistriku abiga on võimalik vedajate varasema statistika põhjal suunata vedusid just neile vedajatele, kellel on võimekust õigeaegselt kohale toimetada ning vältida neid, kellel võib raskusi tekkida. Lisaks on võimalik suunata tarneid vastavalt vajadusele soovitud tarneviisile: näiteks ainult pakiautomaatidesse või kiirkullerile.
Logistriku funktsionaalsuse saab pistikprogrammi abil lihtsalt integreerida nii teie kui teie klientide protsessidesse ning kogu infovahetus saab seeläbi automatiseeritud.

Lae alla, paigalda ja nii lihtne see ongi - lahendus on kohe töövalmis!

1. Registreeri konto

2. Realiseeri integratsioon läbi meie API.

3. Jälgi antud lubaduste täitmist
Usaldus

Tellija saab alati talle sobivaima veoteenuse.

1. Kirjelda saadetis
Kvaliteet

Kohaleviimine lubatud tingimustel.

2. Vali veoteenus
Tõhusus

Automatiseeritus ja dünaamilisus tagab tõhususe.