Laoteenuse pakkuja

Üks lahendus kõigile
transpordiküsimustele!

Logistrik on tellijaid ja vedajaid ühendav ökosüsteem, mille põhiteenus on dünaamiline ja automatiseeritud transpordilahendus. Ühe liidestusega on teie või teie klientide protsessidesse integreeritud automatiseeritud veoteenuse tellimise, haldamise ja kvaliteedi kontrollimise lahendus.

Teie käsutuses saab olema kogu veoteenust pakkuvate ettevõtete võrgustik, mis ajas kenasti kasvab.

Peale konto registreerimist ja tingimustega nõustumist ongi valmidus transporti tellida lahendatud - vaja on ainult igakordselt tarneviiside valikust endale sobivaim leida ning vedu tellida.

  • Viimane transpordikokkulepe!

    Logistrikuga liitumine jääb teie viimaseks transpordikokkuleppeks ning vedajate otsimise, hindade kooskõlastamise, vastutusega kvaliteedi eest, klientidega arveldamisega ja muu sarnasega te enam tegelema ei pea - kõige sellega tegeleb Logistrik.

  • Viimane integratsioon!

    Liidestudes Logistrikuga, ei pea te tulevikus enam ühegi vedajaga eraldi integreeruma ega ka liidestusi ülal pidama - selle tehnilise töö teeb ära Logistrik.

  • Võimalus ka oma partneritega teenust vahetada

    Kui soovite transporti oma klientidele vahendada, siis ka see on võimalik, sellisel juhul integreerime Logistriku mooduli teile sobivasse protsessi ja tarkvarasse ja saate senisest mugavamalt neile teenust pakkuda. Teie senised veopartnerid saate kõik üle tuua, keda võite Logistriku kaudu teenust pakkuvate vedajatega täiendada (kuid ei pruugi). Logistrik loob teile ühtse ülevaate saadud veoteenuse kvaliteedist, mis võimaldab hiljem kontrollida, kas saadetised jõudsid lubatud ajaks kohale.

Pakutavad teenused

Erinevalt senisest praktikast, kus kliendile pakutakse valikuvõimalust veoettevõtete vahel, annab Logistrik kliendi soovidest lähtuvad lõplikud tarneviiside valikud.
Vedude haldus võimaldab ühtses vaates hallata tellitud vedusid: jälgida töösolevate vedude kulgu ning näha varasemate vedude ajalugu. Kvaliteedikontrolli funktsionaalsus annab ülevaate tarneviiside valiku käigus antud tarnelubaduste (tarneaeg ja hind) täitmise kohta ehk Logistrik on vahend sekkumaks ja kontrollimaks vedude toimumise protsessi.
Kvaliteedikontrolli tulemusena kuvatakse välja ebaõnnestunud või osaliselt ebaõnnestunud veod, millede kohta saab esitada pretensioone (vajadusel ka reklamatsioone) ning mida on ühtses vaates mugav süsteemselt hallata.
Logistriku ökosüsteemi on kaasatud kõik pakiautomaadid ning enamus veoettevõtteid, kellele lisaks on võimalik lihtsalt ja mugavalt kaasata ka teie personaalseid allhankijad. Logistrik oskab neid koos oma vedajatega ühtses tarneviiside valiku vaates välja kuvada ning annab seejuures vedude halduses ühtse ülevaate saadud veoteenuse kvaliteedist.
Logistriku abiga on võimalik vedajate varasema statistika põhjal suunata vedusid just neile vedajatele, kellel on võimekust õigeaegselt kohale toimetada ning vältida neid, kellel võib raskusi tekkida. Lisaks on võimalik suunata tarneid vastavalt vajadusele soovitud tarneviisile: näiteks ainult pakiautomaatidesse või kiirkullerile.
Logistriku funktsionaalsuse saab lihtsalt integreerida nii teie kui teie klientide protsessidesse. Infovahetuse saame korraldada kas API või e-posti kaudu.

Lae alla, paigalda ja nii lihtne see ongi - lahendus on kohe töövalmis!

1. Registreeri konto

2. Realiseeri integratsioon läbi meie API või telli e-posti infovahetus.

3. Jälgi antud lubaduste täitmist
Usaldus

Tellija saab alati talle sobivaima veoteenuse.

1. Kirjelda saadetis
Kvaliteet

Kohaleviimine lubatud tingimustel.

2. Vali veoteenus
Tõhusus

Automatiseeritus ja dünaamilisus tagab tõhususe.