Pistikprogramm

Üks ja ainus transpordilahendus.

Veebipoe huvides on pakkuda transporditeenuse valikut, mis kataks maksimaalse spektri kliendi ootusi, mis oleks kliendile kergesti mõistetav ja tehniliselt veavaba kasutada. Sellega tagab e-kommerts platvorm ostutehinguks sobiva keskkonna ka kõige nõudlikuma transpordivajaduse juures.

Kliendi ootusi katva laia transpordireenuse valiku pakkumine on õige ja esmalt paistab teostamine lihtne - kuva välja kõik võimalikud vedajad ja veoteenuse liigid. Vahetu tehniline teostus pole aga olnud nii lihtne. Paljude vedajate plugina samaaegne väljakuvamine teeb tegelikult kliendile ostu vormistamise hoopis keerulisemaks. Teinekord, erinevate pluginate erinevast tehnilisest kvaliteedist tingituna, võib müügiprotsess mõne vedaja puhul olla isegi katki. Veebipoed on olnud sundseisus, kus valida tuleb optimaalse, mitte absoluutse variandi vahel. Optimaalne aga ei loo eelist konkurentsis.

Logistrikuga toimub tarneviiside valiku (transporditeenuse pakkumise) juhtimine teisel tasandil

Logistriku Tarneviiside valik on tehnoloogia, mille abil te saate oma kliendile ühe ja ühtse loogika alusel välja kuvada kõik pakutavad transporditeenuse valikud. Sealjuures saate te pakutavaid valikuid väga spetsiifiliselt juhtida - saate määrata, mis vedajad osalevad teie klientide teenindamisel, saate isegi määrata mis proportsionaalses mahus üks või teine vedaja teie saadetisi teenindab. Te isegi saate kaasata Tarneviiside valikusse oma isiklike kaubikuid või veopartnereid, missugustel muidu kunagi ühtegi veebipoe pluginat pakkuda poleks. Logistriku pluginaga saate te enda veebipoele luua eeliseid konkurentsis. Te juhite mugavalt oma e-poes pakutavaid tarnelahendusi Logistriku konto all tehtavate seadistuste baasil. Teie veebis on pakutavad tarne lahendused kuvatud ühe ainsa pistikprogrammi ja kliendi jaoks kergesti hoomatava maakaardivaate abil.

Logistriku pistikprogramm on erinevatele veebipoe platvormidele arendatav plugin, mille eesmärk on olla mugavalt kiiresti ja tehniliselt kvaliteetselt kasutusele võetav, lihtne ja intuitiivne ning tarneviiside valikute poolest absoluutne transpordilahendus. Uuendage oma veebipoe või protsessitarkvara transpordilahendust sealjuures säilitades teie tänased veopartnerid ning lisades neile juurde kõik need, mida teil täna oma valikusse veel lisada ei olnud võimalik!