Büroo

Soovite aeg-ajalt pakke saata või büroosse midagi tellida?

 • ?

  Ei oska erinevate vedajate vahel valida?

 • ?

  Kullerfirmades käib tellimuse esitamine erinevalt ja protsesse uuendatakse pidevalt?

 • ?

  Kord on vaja valida kiireim kättetoimetamine, teinekord jälle odavaim lahendus, kuid puudub ülevaade?

 • ?

  Kas olete teadmatusest liiga kallist või ebakvaliteetset veoteenust ostnud?

Kõik veoteenuse pakkujad ühest kohast!

 • Tarneviiside valikus kõikide vedajate teenused!

  Tarneviiside valikus kuvatakse kõikide veadajate pakkumised ühtses tähtaegade põhises määratluses: täna, homme, hiljem.

 • Kõikide vedajatega sama protsess!

  Meie kaudu veoteenuseid tellides toimib kõigi veoteenuste pakkujatega ühtne Logistriku protsess.

 • Meie pakume valikud ja sina otsustad!

  Teie sisestate saadetise parameetrid, lähte- ja sihtkoha, Logistrik pakub valikud ja teie otsustate tarnetingimuste, mitte brändide vahel!

Pakutavad teenused

Erinevalt senisest praktikast, kus kliendile pakutakse valikuvõimalust veoettevõtete vahel, annab Logistrik kliendi soovidest lähtuvad lõplikud tarneviiside valikud.
Vedude haldus võimaldab ühtses vaates hallata tellitud vedusid: jälgida töösolevate vedude kulgu ning näha varasemate vedude ajalugu. Kvaliteedikontrolli funktsionaalsus annab ülevaate tarneviiside valiku käigus antud tarnelubaduste (tarneaeg ja hind) täitmise kohta ehk Logistrik on vahend sekkumaks ja kontrollimaks vedude toimumise protsessi.
Kvaliteedikontrolli tulemusena kuvatakse välja ebaõnnestunud või osaliselt ebaõnnestunud veod, millede kohta saab esitada pretensioone (vajadusel ka reklamatsioone) ning mida on ühtses vaates mugav süsteemselt hallata.
Logistriku ökosüsteemi on kaasatud kõik pakiautomaadid ning enamus veoettevõtteid, kellele lisaks on võimalik lihtsalt ja mugavalt kaasata ka teie personaalseid allhankijad. Logistrik oskab neid koos oma vedajatega ühtses tarneviiside valiku vaates välja kuvada ning annab seejuures vedude halduses ühtse ülevaate saadud veoteenuse kvaliteedist.
Logistriku abiga on võimalik vedajate varasema statistika põhjal suunata vedusid just neile vedajatele, kellel on võimekust õigeaegselt kohale toimetada ning vältida neid, kellel võib raskusi tekkida. Lisaks on võimalik suunata tarneid vastavalt vajadusele soovitud tarneviisile: näiteks ainult pakiautomaatidesse või kiirkullerile.
Logistriku funktsionaalsuse saab lihtsalt integreerida nii teie kui teie klientide protsessidesse. Infovahetuse saame korraldada kas API või e-posti kaudu.

Lahenduse kasutamine on tasuta, alusta siit:

1. Registreeri konto.
2. Realiseeri integratsioon läbi meie API või telli e-posti infovahetus.

Logistrik on tellijaid ja vedajaid ühendav ökosüsteem, mille põhiteenus on dünaamiline ja automatiseeritud transpordilahendus. Ühe liidestusega on teie või teie klientide protsessidesse integreeritud automatiseeritud veoteenuse tellimise, haldamise ja kvaliteedi kontrollimise lahendus.

Teie käsutuses saab olema kogu veoteenust pakkuvate ettevõtete võrgustik, mis ajas kenasti kasvab.

Peale konto registreerimist ja tingimustega nõustumist ongi valmidus transporti tellida lahendatud - vaja on ainult igakordselt tarneviiside valikust endale sobivaim leida ning vedu tellida.

3. Jälgi antud lubaduste täitmist
Usaldus

Tellija saab alati talle sobivaima veoteenuse.

1. Kirjelda saadetis
Kvaliteet

Kohaleviimine lubatud tingimustel.

2. Vali veoteenus
Tõhusus

Automatiseeritus ja dünaamilisus tagab tõhususe.